• INSTYTUT
  • AKTUALNO艢CI

Wycieczka 饾悞饾惓饾惀饾悮饾悿饾悽饾悶饾惁 饾惏饾悽饾悶饾惀饾惍 饾悿饾惍饾惀饾惌饾惍饾惈 饾惏饾悶 饾悥饾惈饾惃饾悳艂饾悮饾惏饾悽饾惍 przygotowana przez naszych student贸w

Z rado艣ci膮 i pe艂n膮 satysfakcj膮 informujemy, 偶e po zaliczeniu cz臋艣ci pisemnej egzaminu z przedmiotu Wyk艂adniki tekst贸w specjalistycznych grupa student贸w 3 roku przyst膮pi艂a do egzaminu ustnego, podsumowuj膮cego 4 semestry nauki na specjalno艣ci 饾悏臋饾惓饾惒饾悿 饾惈饾惃饾惉饾惒饾悾饾惉饾悿饾悽 饾惏 饾悰饾悽饾惓饾惂饾悶饾惉饾悽饾悶 饾悽 饾惌饾惍饾惈饾惒饾惉饾惌饾惒饾悳饾悶. W ramach egzaminu, kt贸ry zorganizowa艂a i przeprowadzi艂a mgr Irina Piro偶ak-Dziuk, nasi studenci przygotowali niezwykle ciekaw膮 wycieczk臋 鈥 饾悞饾惓饾惀饾悮饾悿饾悽饾悶饾惁 饾惏饾悽饾悶饾惀饾惍 饾悿饾惍饾惀饾惌饾惍饾惈 饾惏饾悶 饾悥饾惈饾惃饾悳艂饾悮饾惏饾悽饾惍. Podj臋li si臋 do艣膰 trudnego zadania 鈥 oprowadzania w charakterze przewodnik贸w po tym pi臋knym mie艣cie. W trakcie wycieczki odwiedzili kolebk臋 Wroc艂awia 鈥 Ostr贸w Tumski oraz zwiedzili Stare Miasto. Najwa偶niejsze zabytki Ostrowa Tumskiego przedstawi艂y 饾悤饾悮饾惀饾悶饾惈饾悽饾惒饾悮 饾悊饾悮饾悰饾惈饾悽饾悶饾惀饾惒饾悮饾惂 饾悽 饾悞饾悮饾惈饾悮 饾悅饾惃饾悺饾悶饾惂. Po Starym Mie艣cie oprowadza艂 饾悅饾悶饾惓饾悮饾惈饾惒 饾悥饾惈饾惓饾悶饾惉饾悽艅饾惉饾悿饾悽. Nast臋pnie grupa uda艂a si臋 na Stary Rynek - o jego historii, legendach i ciekawostka opowiedzia艂y 饾悁饾惂饾惂饾悮 饾悂饾惈饾惒饾惀 饾悽 饾悁饾惀饾悽饾悮饾悿饾惉饾悮饾惂饾悵饾惈饾悮 饾悑饾悮饾惍饾悳饾悺饾惒饾惂饾惉饾悿饾悮. Ca艂ej grupie kibicowali doktorant mgr Piotr Baleja oraz kolega  Safiullah Akhtari. przebywaj膮cy na studiach na U艁. Piotr Baleja wcieli艂 si臋 w rol臋 fotografa imprezy turystycznej, a kolega z Afganistanu sfilmowa艂 spotkanie we Wroc艂awiu, kt贸re pozostanie w pami臋ci na d艂ugo. Magister Irena Piro偶ak-Dziuk serdecznie dzi臋kuje swojej grupie za wsp贸艂prac臋 i za to, 偶e w ci膮gu dw贸ch lat nauki wspierali si臋 nawzajem w trakcie zaj臋膰, co prze艂o偶y艂o si臋 na dobre wyniki. A my gratulujemy tw贸rczego (i bardzo praktycznego) podej艣cia do zaj臋膰.

Zapraszamy do fotorelacji z wycieczki:

zdj臋cie