Zaproszenie do udziału w Szkole Letniej Języka Niemieckiego – Sommerkolleg 2024

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie serdecznie zaprasza studentów i doktorantów do udziału w Szkole Letniej Języka Niemieckiego – Sommerkolleg 2024, która odbędzie się w okresie od 7 do 20 lipca.

Sommerkolleg 2024 to wspaniała okazja do pogłębienia wiedzy językowej, wymiany kulturowej oraz zdobycia nowych umiejętności komunikacyjnych. Program został opracowany w partnerstwie z FH Burgenland, Eisenstadt tak, aby połączyć zajęcia i ćwiczenia językowe z bogatym programem kulturalnym.

Podczas Sommerkolleg 2024 w Krakowie uczestnicy będą mieli okazję:
•    rozwijać umiejętności językowe pod okiem doświadczonych nauczycieli z Austrii,
•    pogłębiać wiedzę na temat polskiej i austriackiej kultury poprzez zajęcia i warsztaty oraz wycieczki krajoznawcze po Krakowie i okolicach,
•    nawiązywać przyjaźnie z osobami z krajów niemieckojęzycznych i z Polski,
•    uczestniczyć w aktywnościach rekreacyjnych, które pomogą w praktycznym stosowaniu języka niemieckiego.

Serdecznie zapraszamy osoby posiadające potwierdzoną biegłość językową w zakresie języka niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Udział w Sommerkolleg 2024 obejmuje 60 godzin dydaktycznych w zakresie języka niemieckiego, zakwaterowanie (w pokoju dwuosobowym), wyżywienie (śniadania i obiady), oraz pakiet wycieczek i warsztatów tematycznych.

Opłata za udział w programie wynosi 450 PLN.

Zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza. Liczba miejsc jest ograniczona. Rekrutacja trwa do 2 czerwca włącznie.