Administrator ds. danych importowych z językiem niemieckim - oferta pracy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy przygotowaną przez UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Znasz język niemiecki i szukasz stabilnej pracy? Mamy pracę dla Ciebie, nawet jeżeli nie masz doświadczenia.

Oferujemy pracę administracyjną w doborowym zespole, z aktywnym użyciem znajomości języka niemieckiego.

Na czym będzie polegała Twoja praca?

Szukamy osób do pracy w zespole celnym z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego na stanowisku Administratora ds. Danych Importowych.

Nasza praca polega na poprawnym sporządzaniu deklaracji celnej dla klienta, związanym z tym kontaktem z urzędem celnym i odpowiadaniu na zapytania z obu stron. Zadanie jest ambitne, będzie wymagało przyswojenia sporej ilości wiedzy, którą oczywiście zapewnimy na szkoleniu w przystępnej formie.

Szkolenie odbywa się w pierwszym tygodniu w biurze w centrum Wrocławia lub Łodzi, a następnie przechodzimy w tryb zdalny.

Nasze wymagania:
•    Płynna znajomość języka niemieckiego i zainteresowanie dalszym rozwojem językowym
•    Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
•    Gotowość do pracy na zmianie dziennej od godziny 6 do 14 lub 7 do 15, od poniedziałku do piątku oraz jedną sobotę w miesiącu
•    Dbałość o szczegóły
•    Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i w grupie
•    Umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy:
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Pracę w całości zdalną (tygodniowe szkolenie stacjonarne w biurze, następnie praca zdalna)
•    Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, program emerytalny, dofinansowanie do okularów, dodatkowe świadczenia socjalne)
•    Program wellbeingowy – dostęp do platformy wsparcia emocjonalnego i coachingowego dla naszych pracowników i ich rodzin
•    Dostęp do bazy szkoleniowej, umożliwiającej rozwijanie różnorodnych kompetencji
•    Pełne szkolenie oraz wsparcie zespołu po okresie wdrożenia
•    Sprzęt niezbędny do pracy
•    Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
•    Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach biznesowych
•    Program rekomendacji pracowników
•    Możliwość angażowania się i rozwijania swoich pasji w ramach działalności w komitetach pracowniczych (wolontariat na rzecz lokalnych społeczności, komitet sportowy, gazetka pracownicza itd.)

Kontakt:
rekrutacjalodz@ups.com